És persze,hogy a Tokio Hotelnek is akad útálója!Se szeri,se száma!
Jöjjenek a képek:

Heh ez a beszt!!!





Ez is naon jóóó!

:p








És a csúfnavek is eljöttek hozzánk:
-Tökyo Hotel
-Tökyo Fotel
-Tökyo Flottír
-Hokizó Fotel
-Tökjó Fotel
-Tokió Fotel
-Hülye Fotel
Na jó!
Nem is sorolom tovább!
Majd ha találok valami érdekeset azt felrakom! |